Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

LABIE DARBI NO DAUGAVPILS PILSĒTAS 5.PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDES “SPARĪTE”

2015/10/19
1119
1119
No 12. Līdz 19 oktobrim visā Latvijā bija labo darbu nedēļa, kuras laikā katrs, kurš vēlējas, varēja piedalīties un palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Protams, mūsu pirmsskolas izglītības iestāde nepalika malā. Mēs ar bērniem, pedagogiem un vecākiem nolēmām, ka noteikti izdarīsim kaut kādu labu darbiņu tiem, kam tas patiešām ir vajadzīgs, tiem , kam tas atnesīs visvairāk pozitīvu emociju.
Pēc neilga laika bija pieņemts lēmums sagatavot dažādas dāvanas, pārsteigumus bērniem, kuri nesaņēma to tik daudz, cik ir pelnījuši, bērniem no Naujenes bērnu nama.
Dažu nedēļu laikā mēs savācām ļoti daudz dažādas patīkamas mantas, dāvanas un 14. Oktobrī mēs ar bērniem, vecākiem un pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem devāmies ceļā. Izsākam pateicību arī skolas pārvaldei, kura palīdzot ar transportu sniedza iespēju dažiem no vecākiem ar bērniem braukt uz bērnu namu.
Arī daži vecāki palīdzēja piegādāt dāvanas ar savām automašīnām , jo to bija patiešām daudz.
Ja Jūs tikai varētu redzēt bērnu acis, kuri mūs satika bērnu namā, tās bija pilnas prieka un pateicības. Mēs visi saņēmām milzīgu gandarījumu par paveikto darbu. Pati lielāka dāvana bija bērnu teiktais “PALDIES”.