Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

POLIJAS NICE LĪGAS ČEMPIONS SPĪDVEJĀ MAKSIMS BOGDANOVS, PASTASTĪJA BĒRNIEM, KĀ BŪT PIRMAJAM!

2015/10/28
pa230017
pa230017
23.oktobrī mūsu pirmsskolas izglītības iestādē noritēja tikšanās ar spīdveja braucēju Maksimu Bogdanovu. Maksims pastāstīja bērniem par to, kā viņš sasniedza tik labus rezultātus, kā arī demonstrēja mums savu motociklu un sporta aksesuārus, kuri ir nepieciešami spīdvejā.
 Bērniem tika organizēta aizraujoša programma. Viņi minēja mīklas, piedalījās dažādās  spēlēs un viktorinās.
 Bija piedāvāts noskatīties filmu par to, kas ir spīdvejs, jo tas ir ļoti populārs mūsu pilsētā. Maksims pastāstīja mums daudz interesanta, par to cik svarīgi ir nodarboties ar sportu, kā pats pirmo reizi atnāca uz stadionu un ar ko viņa uzmanību piesaistīja tieši spīdvejs. Pastāstīja par to, kad viņš tika pie pirmā motocikla un kad viņš atnāca uz savu pirmo treniņu, kā arī, cik ilgi viņš nodarbojas ar spīdveju.
Bija interesanti uzzināt par svarīgākajām uzvarām, par pretiniekiem,par to,  kad sākās un beidzās spīdveja sezona, kāpēc spīdvejistiem vajadzīgas krāsainas ķiveres, cik bieži stadionā notiek treniņi un ar kādiem sporta veidiem vēl nodarbojas Maksims.

Tā kā mūsu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu vidū ir ļoti daudz Lokomotīves līdzjutēju un Maksima fanu, katrs bērns, kurš vēlējās, saņēma Maksima autogrāfu un nofotogrāfējas kopā ar viņu.