Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

„SPARĪTES” SASNIEGUMI AS „DROGAS” KONKURSĀ

2016/11/15
20161020 112842
20161020 112842
  Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā iemācītu pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu, š.g. rudenī mēs organizējam un aktīvi piedalījāmies dažādos pasākumos, kuri bija veltīti „Starptautisko roku mazgāšanas dienai”.
 Jo bērniem ir ļoti svarīga regulāra un rūpīga roku mazgāšana - tā  ir viens no efektīvākajiem un lētākajiem pasākumiem daudzu infekcijas slimību profilaksei.
It īpaši svarīgi jau bērnībā apgūt pareizu roku mazgāšanas tehniku un principus, lai tā kļūtu par neatņemamu bērnu  ikdienas sastāvdaļu.
Sakarā ar to, mēs arī nolēmām piedalīties konkursā, kuru izsludināja AS „Drogas” (mājas lapa www.mazgarokas.lv), lai popularizēt mūsu Daugavpils pilsētu un mūsu pirmsskolas izglītības iestādi. Tāpēc mūsu darbinieki kopā ar bērnu vecākiem, organizēja saviem audzēkņiem dažādas aizraujošas roku mazgāšanas pasākumus: piemērām, spēle „Burbulis un Mikrobs”, sporta stafetes ”Burbulis pret Mikrobiem”, viktorīnas u.c.. Savas labākas pasākuma fotogrāfijas mēs nosūtījām konkursa organizatoram. Kopā bija iesniegtas 1098 fotogrāfijas no dažādiem bērnu dārziem visā Latvijā. Un 14.novembrī izlozē starp 645 saņemtajiem pieteikumiem tika noteiktas labākas pirmsskolas izglītības iestādes - no Saldus novada, no Balviem, no Rundāles novada, no Liepājas, no Kokneses novada un no mūsu Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes „Spārīte”. Tagad ar pārsteiguma balvām mēs gaidīsim ciemosies Ziepju Burbulīti un Negantā Mikrobu!
 Pateicamies un apsveicam mūsu pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekus, vecākus un bērnus!
 Plašāku informāciju par konkursu var apskatīt: http://www.mazgarokas.lv/jaunumi/noskaidroti-konkursa-uzvaretaji-29