Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

„TEĀTRA NEDĒĻA” BĒRNUDĀRZĀ

2014/03/31
title
title
Cik brīnišķīga „Teātra nedēļa” pagāja mūsu 5. pirmsskolas izglītības iestādē „Spārīte” martā beigās! Tādu pasākumu organizējam jau trešo gadu un vienmēr pievienojam kaut ko jauno un interesantu.
Katru rītu, nedēļas garumā, aktu zālē uz kārtēju pasaku, kurus pēc kārtas iestudēja vidējās, vecākās un sagatavošanās grupas bērni, pulcējās skatītāji.
Poļu grupas bērni, radīja pamācošu pasaku „O žabkach w czerwonych czapkach”, 7.grupa – iestudēja „Neglīto pīlēnu”, 8. grupa – atgādināja labu pasaku „ Trīs lāči”, ar 9.grupas bērniem piedzīvojām pasaku „Kā cālis balsi meklēja”, 10.grupa demonstrēja „ Trīs sivēntiņi jaunā skatījumā”, 11.grupa – slaveno „Vilks un septiņi kazlēni”, ber 12. grupa mīļāko pasaku  „ Kolobok”.
Kopīgiem spēkiem vecāki, bērni un pedagoģi izvelējās iestudējumu, izdomāja piemērotas dekorācijas un kostīmus, mācīja lomas.
Tas nebija vienkāršs darbs! Bet viss sanāca brīnišķīgi!
Un šogad, pirmo reizi, mājturības un vizuālās mākslas nodarbībās bērni kopā ar pedagogiem izgatavoja pasaku afišas.
Paldies bērniem - aktieriem, vecākiem – kostīmu māksliniekiem, pedagogiem – režisoriem par ieguldīto darbu un patiesi jaukām emocijām visas nedēļas garumā! Un protams, liels paldies mūsu skatītājiem par aplausiem un ovācijām!
Un kurš zina, varbūt netālā nākotnē uz mūsu Daugavpils teātra skatuves iznāks jauns aktieris, kurš bērnībā piedalījās „Teātra nedēļās” bērnudārzā.

>>
„Teātra nedēļa” bērnudārzā (31.03.2014.)<<