Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

„PASTAIGAS LAUKUMIŅU NOFORMĒŠANA VASARAS SEZONAI”

2014/05/22
laukumins
laukumins
22.maijā 5.pirmsskolas izglītības iestādē „Spārīte” notika pilsētas pasākums - pieredzes apmaiņas pasākums vadītāju vietniekiem un pirmsskolas izglītības skolotājiem „Pastaigas laukumiņu noformēšana vasaras sezonai”.
Mums, pirmsskolas izglītības darbiniekiem vajag ļoti rūpīgi sagatavot attīstošu vidi bērniem pastaigas laukumos vasaras periodam. Nepieciešams ievērot kur teritorijā izvietot spēles: ar vēju, ūdeni, smiltīm, sporta un kustības spēles, sižeta lomu rotaļas. Izdomāt „stūrīšus” mākslas nodarbībām, grāmatām, relaksācijai, pēdu masāžas taciņām.
Šogad īpašu uzmanību veltījām mini-sakņu dārziem.
Pielietojot zināšanas un radošumu, pirmsskolas skolotājas izveidoja dažāda izmēra un formas sakņu dārzus un siltumnīcas.
Bērniem ir liels gandarījums un prieks stādīt sēklas, novērot tos augšanu  un savākt ražu. Tā tiek audzināta ne tikai mīlestība un saudzīga attieksme pret dabu, bet arī cieņa pret savu dzimto zemi!
Mūsu radošais kolektīvs padalījās ar savu pieredzi ar citiem pirmsskolas iestāžu kolēģiem.
Pasākuma beigās notika bērnu un darbinieku flešmobs.  
Izsākam lielu pateicību mūsu vecākiem par palīdzību un atbalstu! Tikai kopīgiem spēkiem mūsu bērnu dzīvi mēs varam padarīt vairāk interesantāku, košāku un radošāku! 

>>„Pastaigas laukumiņu noformēšana vasaras sezonai” (22.05.2014.)<<
Lejupielādēt 22052014