Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

DZEJAS DIENAS DAUGAVPILĪ

2014/09/11
title
title
No 9. līdz 13.septembrim Daugavpilī norisinājās dzejas dienas! Visās pilsētas skolās, 11.septembrī norisinājās literatūras stundas, bibliotēkās tika organizētas tikšanās ar vietējiem dzejniekiem un rakstniekiem.
12. septembrī Berķenelē jau 24-to gadu pēc kārtas notika kārtēja dzejoļu krājuma „Dzejas dienas” prezentācija, kurā piedalījās mūsu pedagogs-skolotāja no 12.grupas- Tatjana Dmitrijeva. Jau otro gadu viņas dzejoļi tiek iekļauti „Dzejas dienu” krājumā! Mūsu bērnudārzam tas ir liels gods, tāpēc izsakām pateicību Tatjanai! Paldies Jums!
Arī mēs piedalījāmies pilsētas rīkotajos pasākumos. Bērni no sagatavošanas grupām apmeklēja Piekrastes bibliotēku un tikās ar dzejnieku Staņislavu Volodjko. Bērni no 8.grupas „Kumelīte”- Alise, Aleksandrs un Roberts inscenēja autora pasaku „Zaķis un vāvere”, bet bērni no 12.grupas „Pucīte”- Evelīna, Žeņa, Laura, Polina un Darja izteiksmīgi skaitīja autora dzejoļus.
Vēlāk visi apvienojās jautrā dziesmā, bērniem piespēlēja uz ģitāras skolotāja Inga no poļu grupas. Dzejnieks bija patīkami pārsteigts, ka bērni zina tik daudz viņa dziesmu un dzejoļu. Paldies Piekrastes bibliotēkai par jauko uzņemšanu un dzejniekam Staņislavam Volodjko par jaukajām dziesmām un dzejoļiem!

>>Dzejas dienas Daugavpilī (11.09.2014.)<<