Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

JĒKABPILS

2014/09/29
dsc 0052
dsc 0052
2014. gada  27. septembrī notika Daugavpils 5.p.i.i. 25 gadu jubilejai veltīta ekskursija uz Jēkabpili. Braukt ekskursijā varēja jebkurš bērnudārza darbinieks, un tie, kas izmantoja šo iespēju, bija ar to gandarīti.
Pirmais apskates objekts bija Jēkabpils Svētā Gara vīriešu klosteris, kura galvenais apskates objekts bija Jakobštadtes Dievmātes Brīnumdarītāja ikona, kuras svētītu fotokopiju mēs iegādājāmies mūsu bērnudārzam, lai būtu Dievmātes aizsardzībā. Mūsu bērnudārzā šo ikonu iespējams apskatīt 1. stāva foajē. Ekskursija turpinājās ar pastaigu pa klostera teritoriju, kur uzzinājām daudz ko jaunu un interesantu.
Nākošais apskates objekts mūsu ceļā bija Krustpils pils un tajā esošais Jēkabpils vēstures muzejs.Gids Kirils mums izstāstīja interesantus faktus par pili un pilsētu, mītus par pils spoku un aicināja mūs nobaudīt karstvīnu, kas veidots pēc vietējo meistaru senām receptēm.
Pēdējais apskates objekts bija Nīcgales lielais akmens, pie kura mēs dziedājām dziesmas ģitāras pavadījumā un atpūtāmies pēc garās dienas! Paldies visiem, kas organizēja ekskursiju, un visiem, kas tajā piedalījās!

>>Jēkabpils (27.09.2014.)<<