Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

"A RECIPE BOOK AND TRADITIONAL FOOD"

2014/11/11
title
title
Cik brīnišķīga ir šī pasaule! Cik daudz jauka, interesanta un aizraujoša mums apkārt! Cik jauki novērot, ka bērni ar lielāku prieku skrien bērnudārzā, ka gaida jaunu nodarbību, ar kādu interesi sāk nodarbību, kādu lepnumu izjūt par paveikto darbu!
Tas viss ir ļoti vērtīgs un svarīgs skolotājai. Skolotājai, kurā cenšas katru rotaļnodarbību organizēt tā, lai bērniem negribētos skatīties apkārt, lai bērni būtu pilnībā ieinteresēti rotaļnodarbībā. Man svarīgi, lai bērni pēc nodarbībām ar prieku un interesi stāstītu saviem vecākiem un draugiem par to, ka viņi iemācījās kaut ko jaunu, tad droši var teikt, ka viņi to labi iegaumēja un viss palika viņu atmiņā. Ir diezgan daudz iespēju un paņēmienu, lai paveiktais darbs, mācības bērniem paliek atmiņā.
Meklējot daudzveidīgas, kreatīvas un interesantas metodes un idejas, lai veiksmīgi īstenotu izglītības programmu, mēs piedalāmies eTwinning projektos.
Pavisam nesen mēs pabeidzam darbu projekta  "A recipe book and traditional food", kurā mācījāmies gatavot dažādus ēdienus, izstrādājam radošus darbus saistībā ar ēdiena pagatavošanu. Dalījāmies ar ēdienu receptēm dažādiem svētkiem un gadalaikiem, kā arī izveidojam recepšu grāmatu, kurā iekļavam receptes no visu projekta dalībnieku valstīm.
Darbs projektā  mums ar bērniem sniedza ļoti daudz pozitīvu emociju, jaunās zināšanas un idejas turpmākām darbam. Mēs saņemam arī vecāku atbalstu projekta gaitā, kuri  bija ieinteresēti projektā un vienmēr piedāvāja savu palīdzību. Viņi izjūta lepnumu par to, ka bērni piedalījās Eiropas līmeņa projektos.
Mūsu pirmsskolas izglītības iestāde ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektā "A recipe book and traditional food".  Tas nozīmē, ka mūsu darbs, mūsu bērnu darbs un mūsu pirmsskolas izglītības iestāde ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.
Gribu izteikt pateicību Latvijas eTwinning Nacionālajam atbalsta dienestam par dažādām patīkamam dāvanam ar eTwinning logotipu. Bērni bija sajūsmā par krāsainiem markieriem plaukstas veidā, prāta spēles Samo, frisbija šķīvja un citam dāvanām.
eTwinning projekti deva iespēju mums ar bērniem strādāt Eiropas līmenī, apgūt daudz jauna un interesanta un dalīties ar savu piredzi. Paldies visiem projekta "A recipe book and traditional food" dalībniekiem par brīnišķīgu darbu!!!    
7.grupas pirmsskolas izglītības skolotāja Tatjana Kovaļčuka

>>"A recipe book and traditional food" (11.11.2014.)<<