Bērnu Dārzs Nr.5 `SPĀRĪTE`

DARĪSIM LABUS DARBUS!

2015/01/05
title
title
Katram cilvēkam rakturīgi veikt labus darbus.  
Gribu dalīties ar iespaidiem par notikumu, kurā piedalījās mūsu darbinieki, sagatavošanas grupu bērni un viņu vecāki īsi pirms Ziemassvētkiem.
TV kanāla “Dautkom” programmas «Размышлялки», kurā mūsu bērni bieži piedalās, autore Olga Repina, piedāvāja mums piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā kopā ar 1. un 3.pirmsskolas izglītības iestādēm. Uzdevums bija izdomāt, kā mēs varētu iepriecināt, uzjautrināt un atbalstīt bērnus, kas svētku laikā atrodas Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Kopīgi tika nolemts lielās pašizgatavotās aploksnēs Iepakot kaut ko interesantu un izzinošu.
Liels paldies vecākiem, par nopirktajām nelielajām, bet ļoti mīļajām dāvaniņām-piekariņiem, atklātnītēm, krāsojamām grāmatiņām, kancelejas precēm un rotaļlietām!
Paldies bērniem- par centīgi zīmētajiem darbiņiem, veidotajām aplikācijām, trafaretiem un maldalām!
Paldies pedagogiem-par radošu pieeju un idejām!
Paldies sagatavošanas grupas “Kumelīte” audzēknei Sofijai Zdankovskai un viņas mammai Arinai par to, ka savas brīvdienas viņas pavadīja kopā ar “Dautkom” komandu slimnīcā, dāvinot dāvanas bērniem.
Tieši ar tādiem darbiem mēs varam padarīt pasauli gaišāku!

* * *

Šajā klusajā Ziemassvētku laikā mēs aizdomājamies par „labajiem darbiem”, tāpēc atsaucoties Daugavpils televīzijas „Dautkom” aicinājumam, Daugavpils pilsētas 1., 3., un 5.pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi piedalījās labdarības akcijā „Ziemassvētku vēstules”. 
Labdarības akcija bija paredzēta Daugavpils Reģionālās slimnīcas un Daugavpils infekcijas slimnīcas bērniem, kuri 2014.gada Ziemassvētkus sagaidīs slimnīcā. 
Iestāžu audzēkņi rakstīja vēstules latviešu un krievu valodā, vēlēja labu veselību, ātru izveseļošanos, lai zāles būtu saldas kā konfektes, lai potes būtu tikai kā oda kodiens u.t.t. Mūsu audzēkņi gatavoja atklātnes, kopā ar vecākiem sarūpēja bērniem mazas dāvaniņas – saldumus, uzlīmes, piespraudes, matu gumijas, krāsojamās grāmatas, mazas mašīnas u.t.t. 
Piedalīšanās šajā akcijā sniedza mūsu audzēkņiem priekšstatus par labestību, līdzpārdzīvošanu, dāsnumu, vēlmi palīdzēt tiem, kuriem šajā brīdī ir gūti. 
Akciju koordinēja: Olga Repina (TV„Dautkom”), Kristīna Ivancova (Daugavpils pilsētas 1.pirmsskolas izglītības iestāde), Marina Pavlova (Daugavpils pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde), Olga Guseva (Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde).
Ieskaties: 
https://www.youtube.com/watch?v=lDpT8xUF_yA
Sagatavots pēc www.izglitiba.daugavpils.lv materiāliem.

>>Darīsim labus darbus! (05.01.2015.)<<