No 13.12.2021 esam dalībnieki projektā kurš dos iespēju tautām iepazīstināt ar tām pasakām, kuras tās vēlas.
Tiks atrastas pasakas un skolēni iejutīsies pasaku varoņu tipos. Viņi ievedinās jebkuras tautas pasaku un pasaku varoni un pastāstīs pasaku. Skolēnu stāstītās pasakas tiks pārvērstas skolas lugā un dalītas ar līgumslēdzējām skolām. Papildus kultūras komunikācijas nodrošināšanai mūsu projekts uzlabos bērnu valodu prasmes. Tādā veidā tiks atpazītas universālas pasakas.
MĒRĶI Mērķi, ko cenšamies nest: katras tautas iespēja iepazīstināt ar pasaku un darīt to caur bērniem. Bērni iepazīs savas kultūras pasakas un pasakas, kā arī dažādu kultūru pasakas un pasaku varoņus. Būs savstarpēja apmaiņa. Tas arī veicinās valodu apguvi. Tajā pašā laikā, tā kā pasakas nes universālu vēstījumu, bērni būtu atpazinuši šos universālos vēstījumus.
DARBA PROCESS Pirmkārt, tiks rīkota tiešsaistes tikšanās, lai skolēni un skolotāji iepazītos viens ar otru un būtu spēcīga komunikācija. Mūsu projekts tiks pabeigts 6 mēnešu laikā. Janvāris-februāris: Skolēnu atlase, pasaku meklēšana un iepazīstināšana ar sevi. Marts-aprīlis: skolēni iejūtas pasaku tēlos un stāsta pasaku. Maijs-jūnijs: skolas uzvedumu izveide un dalīšanās tajos ar skolām.
PAREDZAM REZULTATU- Ar šo projektu mēs vēlamies radīt pozitīvu mācību atmosfēru un celt kultūras izpratni. Tāpat mēs vēlamies izveidot tiltu, lai stiprinātu draudzību starp studentiem no dažādām valstīm. – Studenti varēs apmainīties ar idejām un veikt dažus jautājumus. -Viņi bagātinās savu imigrācijas spēku. – Viņi paplašinās zināšanas par dažādām Eiropas daļām. – Viņi sapratīs valodas apguves nozīmi. -Sagaidāms, ka studenti, strādājot komandā, attīstīs atbildības sajūtu un būs aktīvi mācību procesā. -Skolēniem ir jābūt informētiem par tehnoloģiju izmantošanu izglītībā un apzinātām tehnoloģijām. – Tehnoloģijas iepazīs un iepazīstinās ar pasaku varoņiem. – Viņi ieies dažādos veidos un savās dramaturģijas prasmēs. – Pasakas tiks atpazītas ne tikai tajā tautā, kurai tās pieder, bet visās tautās.